شروع ساخت چهار مدرسه در چابهار

به گزارش مجله سه پایه، عملیات ساخت چهار مدرسه 30 کلاسه با حضور مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان در روستاهای رمین، کمب، کمبل و طیس کوپان شهرستان چابهار شروع شد.

شروع ساخت چهار مدرسه در چابهار

به گزارش مجله سه پایه آنلاین، مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان آدینه ششم دی در حاشیه این مراسم در گفت وگو با خبرنگار ایرنا گفت: چابهار در مقایسه با استانداردهای سرانه آموزشی کشور فاصله زیادی دارد.

حمیدرضا رخشانی اعلام کرد: در مجموع این چهار مدرسه 2 هزار و 100 مترمربع زیربنا دارند که پس از تکمیل و بهره برداری بخشی از مسائل فضای آموزشی چابهار مرتفع می گردد.

معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش چابهار نیز گفت: در این منطقه 47 هزار دانش آموز در مقاطع مختلف تحصیلی مشغول به تحصیل هستند.

همایون امیری اضافه نمود: سرانه فضای آموزشی در چابهار در مقایسه با استاندارد هشت مترمربعی کشور حدود 6 مترمربع عقب بوده که احتیاج است خیران و اعتبارات ویژه دولتی برای این امر اختصاص پیدا کند.

وی با قدردانی از کوشش های خیران و اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس سیستان وبلوچستان اعلام نمود: تکمیل طرح های نیمه تمام آموزشی نقش به سزایی در افزایش سرانه آموزشی چابهار دارد.

منبع: همشهری آنلاین

به "شروع ساخت چهار مدرسه در چابهار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع ساخت چهار مدرسه در چابهار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید