اعزام مبلغ به خوابگاه های خواهران دانشگاه ولیعصر (عج) رفسنجان ، طرح مطالعاتی بینش مطهر برگزار می گردد

به گزارش مجله سه پایه، مسئول نهاد رهبری دانشگاه رفسنجان اعزام مبلغان به خوابگاه های خواهران دانشجو را از فعالیت های مهم نهاد مطرح کرد و گفت: مبلغان شب ها با حضور در خوابگاه به مصاحبه، تبلیغ و مشاوره با دانشجویان می پردازند.

اعزام مبلغ به خوابگاه های خواهران دانشگاه ولیعصر (عج) رفسنجان ، طرح مطالعاتی بینش مطهر برگزار می گردد

جمالی، مسئول دفتر نهاد رهبری دانشگاه رفسنجان در تبادل نظر با خبرنگار دانشگاه مجله سه پایه گفت: در بحث افزایش بینش اعتقادی، سیاسی و فرهنگی دانشجویان دفتر نهاد رهبری دانشگاه اقدام به برگزاری طرح مطالعاتی بینش مطهر کتاب های استاد مطهری نموده است که نزدیک به 60 نفر در این دوره شرکت کردند. این طرح که با آنالیز های اجرا شده طرح موثر و خوبی در حوزه بینش اعتقادی دانشجویان بوده است با قدرت در حال پیگیری است. یکی دیگر از فعالیت های دفتر نهاد رهبری در دانشگاه ولیعصر رفسنجان در بحث حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان است که در حوزه فرهنگی و علمی است.

مسئول دفتر نهاد رهبری دانشگاه رفسنجان اضافه نمود: دانشجویانی که علاقه دارند تا بینش اعتقادی خود را تقویت و علوم دینی را اموزش ببینند در این دوره آموزشی شرکت می نمایند، که تا به امروز قریب به 60 نفر در این دوره ها ثبت نام نموده اند.

وی اعزام مبلغان به خوابگاه های خواهران دانشجو را از دیگر فعالیت های دفتر نهاد رهبری این دانشگاه مطرح نمود و گفت: این مبلغان که در شهرستان رفسنجان به وسیله مصاحبه انتخاب شده اند، شب ها به خوابگاه های خواهران رجوع نموده و حضور دارند و با دانشجویان به صورت چهره به چهره به تبادل نظر، تبلیغ و مشاوره می پردازند. برای آقایان دانشجو نیز این دوره ها و کارگاه های مشاوره ای برقرار است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "اعزام مبلغ به خوابگاه های خواهران دانشگاه ولیعصر (عج) رفسنجان ، طرح مطالعاتی بینش مطهر برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعزام مبلغ به خوابگاه های خواهران دانشگاه ولیعصر (عج) رفسنجان ، طرح مطالعاتی بینش مطهر برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید