ایگواین: به یوونتوس آمده ام تا لیگ قهرمانان را ببرم

به گزارش مجله سه پایه، مهاجم آرژانتینی فصل گذشته ناپولی که با انتقالش به یوونتوس رکورد گران ترین جابه جایی در تاریخ فوتبال ایتالیا را شکست، هدفش از پیوستن به بانوی پیر را کمک به این تیم برای فتح لیگ قهرمانان اروپا مطرح کرد.

ایگواین: به یوونتوس آمده ام تا لیگ قهرمانان را ببرم

با وبسایت گردشگری سازمان میراث فرهنگی همراه باشید.

به گزارش مجله سه پایه، به دنبال موافقت باشگاه یوونتوس برای پرداخت غرامت فسخ قرارداد گونسالو ایگواین با ناپولی، این مهاجم آرژانتینی امروز (چهارشنبه) به تورین سفر کرد تا در دفتر مرکزی باشگاه یوونتوس قراردادش را با این تیم امضا کند.

او در بدو ورودش به مرکز پزشکی باشگاه یوونتوس (جی مدیکال) با استقبال بیش از 200 هوادار این تیم روبرو شد. این بازیکن آرژانتینی به نشریه توتویووه گفت: خوشحالم که به یوونتوس آمده ام. آماده ام که تجربه ای جدید را به همراه این تیم کسب کنم. من آمده ام تا با یوونتوس قهرمان لیگ قهرمانان شوم.

ایگواین ادامه داد: تنها چیزی که الان به آن فکر می کنم خوب تمرین کردن در یوونتوس و داشتن بهترین شروع ممکن در این تیم است. امیدوارم که بتوانم به یوونتوس برای قهرمانی در لیگ قهرمانان کمک کنم. بی صبرانه منتظر بازی در کنار پائولو دیبالا (مهاجم آرژانتینی یوونتوس) هستم.

ناپولی با فروش ایگواین به رقیب مستقیمش در سری A مخالف بود، اما ابراز تمایل یوونتوس برای پرداخت غرامت فسخ قرارداد این بازیکن آرژانتینی و نیز تمایل خود او برای انتقال به تورین برای آبی پوشان شهر ناپل جز فروش مهاجم پیشین رئال مادرید به بانوی پیر هیچ راهی را باقی نگذاشت.

منبع: تسنیم

به "ایگواین: به یوونتوس آمده ام تا لیگ قهرمانان را ببرم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایگواین: به یوونتوس آمده ام تا لیگ قهرمانان را ببرم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید