بخشنامه فدراسیون پزشکی ورزشی به استادیوم ها در ارتباط با کرونا

به گزارش مجله سه پایه، شیوع و گسترش ویروس کرونا در کشور نگرانی های شدیدی را ایجاد نموده است به خصوص برای تردد در اماکن شلوغ و پٌررفت و آمد مانند استادیوم ها.

بخشنامه فدراسیون پزشکی ورزشی به استادیوم ها در ارتباط با کرونا

برای مقابله با ویروس کرونا و جلوگیری از ورود آن به جمع ورزشی ها روز گذشته حتی وزیر ورزش به فدراسیون پزشکی ورزشی دستور دارد تا با ستاد پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا همکاری لازم را داشته باشد.

در همین ارتباط صدور بخشنامه به تمام اماکن ورزشی برای رعایت موارد ایمنی و بهداشتی در ارتباط با ویروس کرونا در دستور کار فدراسیون پزشکی ورزشی قرار داده شده است.

مهرزاد خلیلیان سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی در تبادل نظر با مجله سه پایه با اعلام این خبر گفت: امروز بخشنامه موردنظر را بر روی سایت فدراسیون اطلاع رسانی خواهیم کرد ضمن اینکه آن را به تمام اماکن ورزشی از جمله استادیوم ها، باشگاه ها و حتی مراکز ورزشی کوچک ارسال خواهیم کرد.

سرپرست فدراسیون پزشکی با تاکید بر اینکه صدور بخشنامه موردنظر برای اماکن ورزشی امروز انجام می گردد، گفت: داشتن نهایت دقت در مسائل بهداشتی، ضد عفونی کردن مداوم وسایل و تجهیزات و ... از مواردی است که در این بخشنامه به آن تاکید خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "بخشنامه فدراسیون پزشکی ورزشی به استادیوم ها در ارتباط با کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بخشنامه فدراسیون پزشکی ورزشی به استادیوم ها در ارتباط با کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید