شرح پلیس بوشهر درباره تیراندازی ماموران پلیس به سرنشینان پراید

به گزارش مجله سه پایه، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان بوشهر در مورد تیراندازی ماموران پلیس به سرنشینان پراید شرح داد.

شرح پلیس بوشهر درباره تیراندازی ماموران پلیس به سرنشینان پراید

به گزارش از ، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان بوشهر در پی اخبار منتشر شده در مورد فوت راننده و جراحت سرنشین پراید در پی تیراندازی ماموران گشت پلیس، گفت: ساعت 2 بامداد امروز 18 بهمن، ماموران انتظامی پاسگاه روستای نظرآقا از توابع شهرستان دشتستان هنگام گشت زنی در حوزه استحفاظی به یک دستگاه خودرو سواری پراید بدون پلاک مظنون شدند که سرنشینان پراید به محض دیدن عوامل انتظامی اقدام به فرار کردند.

سرهنگ جهانبخش طهماسبی بیان نمود: پلیس بلافاصله به تعقیب این خودرو پرداخت اما سرنشینان خودرو پراید با بی اعتنائی به دستور ایست پلیس و به قصد فرار از دست ماموران به جهت خود ادامه دادند.

او با اشاره به اینکه ماموران پلیس با رعایت اصول تیراندازی ابتدا اقدام به تیراندازی هوایی کردند، ادامه داد: راننده خودرو به دستور پلیس توجهی نکرد و به جهت خود ادامه داد، در این حال ماموران با تیراندازی به سمت لاستیک خودرو قصد داشتند آن را متوقف نمایند، اما تیر ها با برخورد به بدنه خودرو به راننده و سرنشین برخورد کرد.

این مقام انتظامی استان بوشهر گفت: راننده خودرو بر اثر شدت جراحت در صحنه حادثه فوت کرد و سرنشین آن به دست عوامل امدادی به سرعت برای مداوا به یکی از مراکز درمانی منتقل شد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان بوشهر با تسلیت به خانواده فرد جان باخته در این حادثه تاکید نمود: پلیس در حال آنالیز این موضوع است.

ک

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "شرح پلیس بوشهر درباره تیراندازی ماموران پلیس به سرنشینان پراید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرح پلیس بوشهر درباره تیراندازی ماموران پلیس به سرنشینان پراید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید