تولید ژل ضدعفونی کننده دست 15 هزار تومانی در یک دانشگاه

به گزارش مجله سه پایه، در پی شیوع بیماری ویروسی کرونا و لزوم دسترسی به مواد ضدعفونی کننده دست، محققان مرکز نوآوری و کارآفرینی یک دانشگاه ژل ضدعفونی کننده دست تولید کردند.

تولید ژل ضدعفونی کننده دست 15 هزار تومانی در یک دانشگاه

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی مجله سه پایه به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در پی شیوع بیماری ویروسی کرونا (کویید -19) و لزوم دسترسی به مواد ضدعفونی کننده دست، محققان مرکز نوآوری و کارآفرینی دانشگاه خلیج فارس پیروز به تولید کارگاهی ژل ضدعفونی کننده دست شدند.

فرمولاسیون این ژل ضدعفونی کننده دست طبق استاندارد های بین المللی است و این محصول با مطالعات مداوم در حوزه مواد آرایشی و بهداشتی تهیه و تولید شده است. این ژل هر گونه ویروس، قارچ و باکتری را از بین می برد و خاصیت نرم کنندگی و ترمیم کنندگی پوست را هم دارد.

تولید ژل دست 15 هزار تومانی

این تیم با مدیریت محسن رضایی، مسوول گروه تحقیقاتی و تولید و همکاری حامد پریچه، مدیر گروه توزیع کننده و با سرمایه گذاری مشترک، تولید این محصول را در دانشکده مهندسی نفت، گاز و پتروشیمی و تحت حمایت های مرکز نوآوری و کارآفرینی دانشگاه خلیج فارس آغاز کرده اند. ظرفیت تولید این گروه اکنون روزانه هزار عدد است که به زودی به دو هزار عدد خواهد رسید.

قیمت این ژل برای مصرف کننده 15 هزار تومان اعلام شده است. این کار با هدف جبران کمبود نیاز بازار و تامین نیاز مبرم مردم در روزهای جاری برای مقابله با بیماری کرونا و کاهش دغدغه آنان در تامین نیازهای بهداشتی خود و ضد عفونی کردن دست تولید و وارد بازار شده است.

منبع: خبرگزاری فارس

به "تولید ژل ضدعفونی کننده دست 15 هزار تومانی در یک دانشگاه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تولید ژل ضدعفونی کننده دست 15 هزار تومانی در یک دانشگاه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید