شمار داوطلبان انتخابات مجلس خراسان جنوبی به 28 نفر رسید، ثبت نام سه نماینده سابق

به گزارش مجله سه پایه، خبرنگاران/خراسان جنوبی رییس ستاد انتخابات خراسان جنوبی گفت: آمار ثبت نام کنندگان انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه های انتخابیه خراسان جنوبی به 28 نفر رسید که از این تعداد سه نفر سابقه نمایندگی مجلس را دارند.

شمار داوطلبان انتخابات مجلس خراسان جنوبی به 28 نفر رسید، ثبت نام سه نماینده سابق

ناصر خوش خبر، امشب چهارشنبه 13 آذر، اظهار کرد: 13 نفر از این تعداد در چهارمین روز نام نویسی، ثبت نام نموده اند.

وی اعلام نمود: 27 نفر از داوطلبان نامزدی انتخابات که تا پایان وقت ثبت نام امروز چهارشنبه 13 آذر مراجعه نموده اند، مرد هستند و تنها یک زن برای نامزدی انتخابات نام نویسی نموده است.

به گزارش مجله سه پایه، به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی رییس ستاد انتخابات خراسان جنوبی بیان نمود: حوزه انتخابیه قاینات و زیرکوه با 10 نفر متقاضی، بیشترین مراجعه برای ثبت نام را داشته و کمترین میزان مراجعه نیز مربوط به حوزه انتخابیه فردوس، طبس، سرایان و بشرویه و به تعداد 4 نفر است.

خوش خبر ادامه داد: تعداد مراجعات به ثبت رسیده در حوزه انتخابیه بیرجند، درمیان و خوسف 8 نفر و در حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه شش نفر است.

وی در مورد میزان تحصیلات داوطلبان نیز گفت: از مجموع افراد نام نویسی شده یک نفر لیسانس، 18 نفر فوق لیسانس و 8 نفر مدرک دکترا دارند و تحصیلات یک نفر نیز حوزوی است.

رییس ستاد انتخابات خراسان جنوبی بیان نمود: از مجموع افرادی که تا این لحظه ثبت نام آنان نهایی شده، 8 نفر سابقه داوطلبی و سه نفر سابقه نمایندگی دارند.

خوش خبر با بیان اینکه 14 نفر از این افراد زیر 50 سال و 14 نفر نیز بالای 50 سال سن دارند، یادآور شد: ثبت نام داوطلبان نامزدی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تا ساعت 18 روز شنبه 16 آذر ادامه دارد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "شمار داوطلبان انتخابات مجلس خراسان جنوبی به 28 نفر رسید، ثبت نام سه نماینده سابق" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شمار داوطلبان انتخابات مجلس خراسان جنوبی به 28 نفر رسید، ثبت نام سه نماینده سابق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید