فارس من، برطرف کمبود امکانات رفاهی دانشگاه پیغام نور خرم آباد در اولویت قرار گرفته است

به گزارش مجله سه پایه، مدیر کل روابط عمومی دانشگاه پیغام نور گفت: برطرف کمبودهای دانشگاه واحد خرم آباد در اولویت رسیدگی واقع شده است به طوری که پس از تأمین اعتبار نسبت به حل مسائل و درخواست های این واحد دانشگاهی اقدام می گردد.

فارس من، برطرف کمبود امکانات رفاهی دانشگاه پیغام نور خرم آباد در اولویت قرار گرفته است

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی مجله سه پایه، سامانه فارس من سامانه ای است که مخاطبان مجله سه پایه می توانند به وسیله آن مسائل خود در تمام حوزه ها مطرح نمایند تا مجله سه پایه مجله سه پایه این مسائل را پیگیری نموده و پاسخ آن را از مسؤولان دریافت نمایند.

مخاطبان مجله سه پایه موضوع دانشگاه پیغام نور لرستان از کمترین امکانات رفاهی برخوردار است را مطرح نموده و از مجله سه پایه خواهان گفت وگو با مسؤولان شدند که مجله سه پایه مجله سه پایه برحسب وفای به عهد این موضوع را پیگیری کردند.

امیر حسین بهروز مدیر کل روابط عمومی دانشگاه پیغام نور درباره موضوع دانشگاه پیغام نور لرستان از کمترین امکانات رفاهی برخوردار است گفت: مسائل و کمبودهای واحد خرم آباد دانشگاه پیغام نور و همچنین دیگر واحد های استانی در مرحله اول مورد آنالیز کارشناسی قرار گرفته وسپس نسبت به رفع آن اقدام خواهد شد به طوری که برای رسیدگی به درخواست های واحد های دانشگاهی برنامه ریزی صورت گرفته است.

بهروز اضافه کرد: در حال حاضر سازمان مرکزی دانشگاه پیغام نور منتظر تأمین اعتبار است تا براساس زمان بندی و برنامه ریزی مسائل و کمبود های واحد های استانی دانشگاه پیغام نور را طبق اولویت بندی رفع کند.

مدیر کل روابط عمومی دانشگاه پیغام نور گفت: تأمین امکانات رفاهی و آسایشی برای دانشجویان دانشگاه های واحدهای استانی در اولویت قرار گرفته است.

منبع: خبرگزاری فارس

به "فارس من، برطرف کمبود امکانات رفاهی دانشگاه پیغام نور خرم آباد در اولویت قرار گرفته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فارس من، برطرف کمبود امکانات رفاهی دانشگاه پیغام نور خرم آباد در اولویت قرار گرفته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید