مردم انگلیس باید همه سفرهای غیرضروری خود را لغو نمایند

به گزارش مجله سه پایه، وزیر خارجه بریتانیا به شهروندان این کشور توصیه نموده است تا همه سفرهای غیرضروری خود به همه کشورهای دنیا را لغو نمایند.

مردم انگلیس باید همه سفرهای غیرضروری خود را لغو نمایند

به گزارش گروه بین الملل مجله سه پایه به نقل از رویترز، دومینیک راب وزیر خارجه انگلیس امروز سه شنبه به شهروندان بریتانیایی توصیه نموده است تا همه سفرهای غیرضروری خود به کشورهای دیگر را به مدت 30 روز لغو نمایند.

بر اساس این گزارش، اظهارات وزیر خارجه انگلیس تازه ترین کوشش دولت لندن برای مقابله با شیوع ویروس کرونا به شمار می رود.

وی در این باره در مجلس انگلیس گفت: تصمیم گرفته ام تا به شهروندان بریتانیایی توصیه کنم تا از سفر به کشورهای دیگر به مدت 30 روز خودداری نمایند.

وی در ادامه ضمن اشاره به محدودیت های مرزی شدیدی که از سوی سایر کشورها برای مقابله با کرونا اتخاذ شده، اضافه کرد: شهروندان بریتانیایی که قصد سفر به کشورهای خارجی را دارد، باید نسبت به خطرات فزاینده این اقدام مطلع باشند، از جمله عدم امکان بازگشت به بریتانیا.

وزیر خارجه انگلیس تاکید نمود: وزارت خارجه هنوز به شهروندان بریتانیایی که در خارج کشور هستند توصیه ننموده است تا به کشور بازگردند به استثنای اتباعی که در بعضی کشورها هستند ولی به کسانی که قصد بازگشت دارند هشدار می دهم که احتمال لغو سریع پروازها یا اعمال محدودیت های سفر وجود دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مردم انگلیس باید همه سفرهای غیرضروری خود را لغو نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مردم انگلیس باید همه سفرهای غیرضروری خود را لغو نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید