پاسخ دنیرو به تنها انتقاد از ایرلندی

به گزارش مجله سه پایه، رابرت دنیرو بازیگر سرشناس هالیوود از تصمیم اسکورسیزی برای این که بازیگر زن فیلم ایرلندی در همه فیلم، تنها 6 کلمه حرف بزند، دفاع کرد.

پاسخ دنیرو به تنها انتقاد از ایرلندی

به گزارش گروه فرهنگی مجله سه پایه به نقل از ورایتی، رابرت دنیرو گفت: تصمیم اسکورسیزی برای این که آنا پاکوین در فیلم ایرلندی دیالوگ بسیار محدودی داشته باشد، درست بود.

در حالی که واکنش ها عمدتا در تحسین فیلم اسکورسیزی است، اما یک انتقاد بر فیلم وارد شده است؛ این که چرا در فیلم ایرلندی برجسته ترین شخصیت زن فیلم که توسط بازیگر برنده اسکار یعنی آنا پاکوین ایفا شده، باید تنها 6 کلمه در طول حضور 10 دقیقه ای خود در فیلم، دیالوگ داشته باشد؟!

پاکوین در فیلم در نقش پگی شیرن، دختر شخصیت اصلی یعنی فرانک شیرن با بازی رابرت دنیرو را ایفا نموده است. این فرد در طول زندگی به پدرش مظنون بود و حق هم داشت، زیرا پدرش در واقع قاتلی بود که برای دارودسته ای خلافکار کار می کرد و فردی از نظر اخلاقی فاسد بود. به ویژه او در یک صحنه در خواربارفروشی به مردی که مزاحم دخترش شده بود، درست در برابر دخترش حمله می نماید. به همین دلیل دخترش در فیلم به ندرت صحبت می نماید و در بیشتر موارد در سکوت به پدرش خیره می گردد و او را زیر نظر دارد.

به دلیل این انتخاب در ارایه شخصیت دختر شیرن، شماری به اسکورسیزی اعتراض نموده اند که از چنین بازیگر فوق العاده ای اینقدر کم استفاده شده است. اما دنیرو از انتخاب اسکورسیزی و استیون زیلیان نویسنده فیلمنامه دفاع نموده و می گوید این یک انتخاب درست بود که دیالوگ های این زن به حداقل برسد.

دنیرو گفت: این زن شخصیتی قدرتمند بود و همین هم ارایه شده است. شاید در صحنه های مختلف ما تعامل زیادی بین او و پدرش نمی بینیم، اما این صحنه ها می خواهد همین را نشان دهد که رابطه او و پدرش در همین حد بوده است. او فوق العاده است و همین منعکس می گردد.

خود پاکوین بازیگر نیوزیلندی که یک جایزه اسکار در کارنامه اش دارد، ماه پیش از نقشش دفاع نموده و تایید نموده بود که با انتخاب اسکورسیزی موافق بوده است.

وی تأکید نموده بود به این که یکی از گروه بازیگران فیلم بوده است، واقعا افتخار می نماید.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "پاسخ دنیرو به تنها انتقاد از ایرلندی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاسخ دنیرو به تنها انتقاد از ایرلندی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید