پسر جوان طلاهای خاله اش را دزدید

به گزارش مجله سه پایه، رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری مردی اطلاع داد که از منزل خاله اش 100 گرم طلا را سرقت نموده بود.

پسر جوان طلاهای خاله اش را دزدید

به گزارش ، سرهنگ کارآگاه قاسم دستخال رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی پایتخت گفت: بیست و هفتم شهریور ماه امسال پرونده ای به شکایت یکی از شهروندان مبنی بر سرقت منزلش به وسیله کلانتری 164 قائم (عج) برای رسیدگی تخصصی به پایگاه یکم پلیس آگاهی ارسال شد.

وی عنوان داشت: شاکی پس از حضور در پایگاه یکم پلیس آگاهی پایتخت گفت، بیست و چهارم شهریور ماه به مدت یک ساعت منزلم را واقع در بزرگراه ارتش، میدان قائم ترک کردم و پس از مراجعه متوجه شدم خانه ام برهم ریخته است و از گاو صندوق منزلم حدود 100 گرم طلا، 2 قاب ساعت مچی و مدارک خودرو توسط دزد یا دزدان به سرقت رفته است.

رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی پایتخت با بیان اینکه شاکی مدعی بود چند روز قبل کارت تردد وی به ساختمان مفقود شده است، افزود: شاکی در ادامه اظهاراتش به 2 تن از خدمه ساختمان که قبلا برای نظافت ساختمان و جابجایی گاو صندوق دعوت نموده بود، مظنون بود.

دستخال با اشاره به اینکه کارآگاهان برای تحقیقات پلیسی به محل سرقت مراجعه و مشاهده کردند که در گاو صندوق بدون تخریب باز شده است، مطرح نمود: در تحقیقات میدانی تعیین شد شخصی با قامت بلند با داشتن چادر بر سر وارد ساختمان شده است.

وی افزود: با توجه به اینکه احتمال آن می رفت که فرد چادری مرد باشد، چندین مرتبه فیلم مورد نظر در حضور شاکی مورد بازبینی نهاده شد تا اینکه در نهایت شاکی بیان داشت: دزد شباهت زیادی با خواهر زاده همسرش به هویت محسن 29 ساله دارد که منزلش در شهر پردیس است، اما نشانی دقیق آن را نمی داند.

دستخال ابراز داشت: پس از اخذ دستور قضائی مبنی بر احضار محسن، طی تماس با شماره تلفن وی نامبرده به پایگاه یکم دعوت، اما متهم به مدت دو هفته مراجعتی به این پایگاه نداشت و با یکسری اقدامات پلیسی نشانی دقیق متهم استخراج و پس از اخذ نیابت قضایی کارآگاهان پیروز شدند وی را در مخفیگاهش در شهر پردیس دستگیر نمایند.

رئیس پایگاه یکم پلیس پایتخت گفت: متهم پس از انتقال به پلیس آگاهی گفت: چند روز قبل از سرقت کارت تردد را از منزل خاله ام ربودم و پس از خرید چادر زنانه و پوشیدن آن وارد ساختمان شدم. جای کلید گاو صندوق را از قبل می دانستم و با برداشتن و بازکردن گاو صندوق اموال با ارزش داخل آن را سرقت کردم. طلا ها را به فردی که از هویت آن اطلاعی ندارم به قیمت 25 میلیون تومان فروخته ام.

با اظهارات صریح متهم پرونده به شعبه دهم بازپرسی دادسرای ناحیه یک تهران ارسال و محسن طی قرار صادره روانه زندان شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "پسر جوان طلاهای خاله اش را دزدید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پسر جوان طلاهای خاله اش را دزدید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید