اخبار صنعت

اعلام برنامه دیدارهای پتروشیمی در مسابقات بسکتبال باشگاهی آسیا

به گزارش خبرنگاران، بیست و هفتمین دوره مسابقات بسکتبال باشگاه های آسیا طی روزهای 5 تا 10 مهرماه با حضور 8 تیم به میزبانی تایلند برگزار می گردد.

21 دی 1397

مجمع جهانی پارلمانی توسعه پایدار در اندونزی گشایش یافت

به گزارش خبرنگاران، نشست دو روزه مجمع دنیای پارلمانی توسعه پایدار، صبح امروز (چهارشنبه) با حضور روسا و نمایندگان مجالس 47کشور دنیا، برخی از سازمان های بین المللی و نمایندگانی از مجلس شورای اسلامی در بالی اندونزی گشایش یافت.

5 دی 1397

11 هزار و 900 تن بذر گندم بین کشاورزان استان قزوین توزیع می گردد

به گزارش خبرنگاران، فاطمه خمسه روز سه شنبه در بازدید از تنها واحد فراوری بذر گندم دیم در استان اظهارداشت: سال جاری بیش از 11 هزار و 900 تن بذر گندم گواهی گردیده توزیع می گردد که از این میزان بذر فراوری گردیده 7600تن بذر گندم آبی و 4300 تن بذر گندم دیم است.

29 آذر 1397

لیگ برتر فوتبال، شکست خوزستانی های لیگ مقابل خودروسازان، شاگردان دایی تا رده سوم جدول صعود کردند

روز نخست از هفته ششم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور با پیروزی تیم های پیکان و سایپا مقابل حریفان شان به انتها رسید.

17 آبان 1397

75 پروژه طی هفته دولت در شهرستان اراک به بهره برداری می رسد

حجت الله نصیری در گفت و گو با خبرنگاران، گفت: طی هفته دولت که از دوم شهریورماه جاری شروع می گردد و تا هشتم ادامه دارد، 75 پروژه در حوزه های، خدماتی، کشاورزی، عمرانی، گردشگری و بوم گردی، راهسازی، آب رسانی و... در سطح شهرستان اراک افتتاح و به بهره برداری می...

24 مهر 1397

تازه ترین وعده گرشاسبی به پرسپولیسی ها، 20 درصد قبل از بازی با الدحیل

گرشاسبی در اردوی پیش از بازی با نفت مسجدسلیمان به پرسپولیسی ها وعده داد که پیش از سفر به قطر برای بازی با الدحیل، 20 درصد از قراردادهای شان را پرداخت خواهد نمود.

17 شهریور 1397

نتایج هفته دوم لیگ برتر فوتسال بانوان، پیروزی پرگل سپیدرود تهران و دختران کویرمس

هفته دوم لیگ برتر فوتسال بانوان با پیروزی پرگل دو تیم سپیدرود تهران و دختران کویر مس کرمان پیگیری شد.

15 شهریور 1397

نسخه نجات بخش کشور در دست افرادیست که با افکار عمومی کار می نمایند

به گزارش خبرنگاران، محمدعلی وکیلی بعد ازظهر سه شنبه با حضور در مراسم تجلیل از خبرنگاران طی سخنانی گفت: نباید مطالبه جامعه خبرنگاری سختی کار باشد، چرا که ابتدا باید منزلت خبرنگاری و اصل شغل خبرنگاری به رسمیت شناخته گردد.

30 مرداد 1397

استقبال تهران از تکمیل خط لوله انتقال گاز ایران به پاکستان

به گزارش خبرنگاران به نقل از شانا، امیر حسین زمانی نیا گفت: روابط تهران و اسلام آباد همواره تاریخی و برادرانه بوده و پیوندهای دینی و فرهنگی دو کشور بزرگترین پشتوانه روابط دوستانه دو دولت، به‌ویژه در مناسبات اقتصادی است.

24 مرداد 1397